Sunteți aici:
20 Iul 2016
Ultima actualizare: 20 Iul 2016, 19:04
Accesări: 978
Email

 La competiția de la Oradea au fost prezenți 450 de sportivi de la 70 de cluburi din țară. Antrenorul Viorel Ciobanu s-a declarat multumit de evolutia sportivilor sai, mai ales ca la general clubul CS Dacia Mioveni a venit pe locul 23.
Inotatorii vor avea o vacanta de o luna, va urma apoi un cantonament in perspectiva noului sezon competitional la inot.

 

 

Ziua 1(REUNIUNEA  1 SI 2)

                 Andra Mitu                               locul   7.                          400 m liber(de la 4'56''68-4'51''55)

                 Andra Mitu                               locul   8.                          100 m liber(de la 1'05''01 la 01'04''61)

                 Andra Mitu                               locul.  7                           400 m mixt(5'59''50 LA 5'53''29)

                 Andrei Dutulescu                      locul   7.                          100 m bras(1'22''27-1'20''55)

                 Laura Tudora.                           locul.  8                         400 m mixt(de la 6'02''70 la 5'55''44)

                 Diculescu Alexandra                 locul   9.                        200 m spate(de la 2'51''00 la 2'45''52

Ziua  2 (REUNIUNEA 3 SI 4)

DICULESCU ALEXANDRA           locul  10                        50 fluture(de la 35''23-33''83)

MITU ANDRA                              locul   9                       800 m liber(10'O8''20 LA 10''00)

             

Ziua  3 ( REUNIUNEA 5 SI 6)


     
  Diculescu Alexandra                  locul 4                      100 m fluture.(de la 1'17''64  la 1'14''67)

        Mitu Andra locul 6.                     locul  6                     200 m fluture( de la 2'51''39 la 2'49''97)
        Dutulescu Andrei                       locul 7.                     200 m bras(de la 3'05''26 la 2'53''96) 
        Sipoteanu Alexandru                  locul 10.                   200 m fluture.(de la 2'50''30 la 2'41''68)
        Voican Rares                             locul 7                      200 m liber(2'14-2'10''27)

        Voican Rares                             locul 9                      400 m liber(4'35''00 LA 4'35''83)

       Diculescu Alexandra                    locul 10                    400 m liber(de la 5'24''40 la 5'19''98)

Ziua 4 (REUNIUNEA   7 SI 8)

  Mitu Andra                                 locul 10                        200 m liber(de la 2'21''63 la 2'21''410)

Voican Rareș                              locul 4                        1500 m liber(de la 18'32''00 la 18'12''86)