Sunteți aici:
20 Dec 2016
Ultima actualizare: 20 Dec 2016, 14:13
Accesări: 369
Email

CS Dacia Mioveni a participat cu 10 sportivi la recenta editie a campionatului national de poliatlon de la Pitesti.Antrenorul Viorel Ciobanu s-a declarat multumit de evolutia sportivilor si e optimist in privinta competitiilor din anul care urmeaza.
Iata clasarile sportivilor argeseni de la acest concurs:

Locul 4 pentru stafeta4x50 m liber feminin 13 ani cu timpul   02:03:93     


 MITU ANDRA, TUDORA MARIA, DRAGOMIR ALEXANDRA , ILIE  IOANA      

Locul 4  pentru stafeta 4x50 m mixt fete 13 ani cu timpul   02:19:59 

DRAGOMIR ALEXANDRA , ILIE IOANA, MITU ANDRA, TUDORA LAURA       

Locul 5  ILIE IOANA                    2003        DAC       în proba 100 m fluture  01:11:01  

Locul   6  DICULESCU ALEXANDRA  100 m fluture  2004        DAC        01:13:49   

Locul   7  MITU ANDRA ELENA         2003        DAC       în proba 100 m liber  01:04:34

Locul    7  MITU ANDRA ELENA       2003        DAC        în proba 200 m liber. 02:18:04    


Locul    7  VOICAN RARES              2002        DAC         în proba 100 m bras  01:15:86            

Locul  8.       ILIE IOANA                   2003        DAC          în proba 200 m mixt. 02:39:13    

Locul    8  DICULESCU IULIA ALEX   2004        DAC        în proba 200 m mixt  02:42:75       

Locul  8  ILIE IOANA                  2003        DAC         în proba 100 m bras. 01:25:64       


 Locul   8  DUTULESCU ANDREI       2003        DAC       în proba 100 m bras.  01:19:98 

Locul  9 DICULESCU ALEXANDRA      2004        DAC        în proba 100 m spate  01:15:26  

Locul   9  ILIE IOANA                      2003        DAC        în proba 100 m liber. 01:05:18  

 Locul   11  VOICAN RARES       2002        DAC       în proba 200 m liber  02:09:81    

Locul  11  DICULESCU ALEXANDRA  2004        DAC       în proba 100 m bras.  01:07:14   

Locul.   11  VOICAN RARES           2002        DAC        în proba 100 liber.      00:58:54   

Locul 12  MITU ANDRA            2003        DAC       în proba 100 m fluture   01:13:47    

Locul 12. DICULESCU ALEXANDRA  2004        DAC          în proba 200 m liber   02:27:24          

Locul  12  TUDORA MARIA LAURA     2003        DAC        în proba 200 m liber. 02:23:53  

Locul  13  TUDORA LAURA             2003        DAC        în proba 100 m bras.  01:26:99 

Locul  14  VOICAN RARES ANDREI    2002        DAC        în proba 200 m mixt. 02:27:23   

Locul  15 în proba 100 m spate

 ILIE IOANA   2003        DAC        01:15:55          


Locul    15  ILIE IOANA                     2003        DAC       în proba 200 m liber.  02:24:46